Życie to ja, jeden ludzik w siedmio-miliardowym tłumie, życie to ta Pani, ten Pan i ci Państwo też.
Blog > Komentarze do wpisu

Radosnym Okiem

Mężczyźni bądźcie dla nas hojni na wiosnę, lato, jesień, zimę. Czy kobieta potrzebuje biżuterii, jeśli tak to do czego? Zagadnienie jest dosyć obszerne i być może ktoś napisał na ten temat pracę magisterską, ja jednak zajmę się tylko krótkim rozważaniem. Biżuteria jest ozdobą, ale czy kobiety z natury piękne muszą się ozdabiać? I tu nasuwa się wątpliwość i inne pytanie, może to mężczyźni potrzebują biżuterii?

Tak ,zdecydowanie tak!

Czyż zegarek na jego ręce nie przypomina mu o spotkaniu z nami, a obrączka na palcu często z wygrawerowaną datą lub naszym imieniem o stałości uczuć. Nie widzę też nic zdrożnego w noszeniu przez mężczyzn łańcuszków, bransolet czy sygnetu celem podkreślenia zamożności, statusu społecznego bądź wyrażenia przekonań.

Jednak nie ta biżuteria jest panom najpotrzebniejsza.

Mężczyźni potrzebują biżuterii dla nas. Jak pisał Wojciech Młynarski ,,dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę” -wiosna piękniejemy, rozkwitamy ,czarujemy uśmiechem. Czasem tylko potrzebujemy małego bodźca, poprawiacza nastroju, cacuszka które obudzi w nas radosne uczucia. Mały dodatek może sprawić nam wiele przyjemności.

A radosna kobieta to atrakcyjna kobieta, pełna energii i bardziej skłonna do miłosnych uniesień.

Obdarowujcie więc nas biżuterią, kochamy diamenty (nawet w wersji ekonomiczniejszej typu srebro i cyrkonie). W końcu to inwestycja w wasze szczęście. Jeśli sam nie chcesz dokonać zakupu ,niepewny trafności wyboru podaruj bon prezentowy lub gotówkę a Twoja wybranka sama dokona zakupu.

poniedziałek, 21 stycznia 2013, taki_styl

Polecane wpisy